Live Chat Support Software
Pressebilder
Pressebilder 2016
Ambassadøren
Ambassadøren
Andrea Pellegrini & Bjarke Mogensen
Andrea Pellegrini & Bjarke Mogensen
Andreas Brantelid & Christian Ihle Hadland
Andreas Brantelid & Christian Ihle Hadland
Andsnes, Gimse & unge toppsolister
Andsnes, Gimse & unge toppsolister
Angel of the North
Angel of the North
Angelique Kidjo
Angelique Kidjo
Annar Follesø m/Julie Ye
Annar Follesø m/Julie Ye
Apparatjik m/Buika og Void
Apparatjik m/Buika og Void
Asamisimasa - Music with the Real
Asamisimasa - Music with the Real
av carte blanche m/Anneli Drecker
av carte blanche m/Anneli Drecker
Avslutningskonserten
Avslutningskonserten
Bach, Brann og Bacharach
Bach, Brann og Bacharach
Bachs cellosuiter med Brantelid
Bachs cellosuiter med Brantelid
Barberen i Sevilla
Barberen i Sevilla
BIFF Filmkveld: Sonita
BIFF Filmkveld: Sonita
Bror Magnus Tødenes m/Håvard Gimse
Bror Magnus Tødenes m/Håvard Gimse
Brødrene Grimms eventyrskog
Brødrene Grimms eventyrskog
Camille Norment Trio
Camille Norment Trio
Carte Blanche: We Are Here Together
Carte Blanche: We Are Here Together
Charlie Siem m/Sveinung Bjelland
Charlie Siem m/Sveinung Bjelland
Che Sudaka
Che Sudaka
Christian Svarfvar & Helge Kjekshus
Christian Svarfvar & Helge Kjekshus
Classic Buskers
Classic Buskers
Crescendos unge kammergrupper m/Konstantin Heidrich
Crescendos unge kammergrupper m/Konstantin Heidrich
Dakh Daughters
Dakh Daughters
DaNiBi Trio
DaNiBi Trio
David og Julie Coucheron
David og Julie Coucheron
De ni verdener
De ni verdener
Diplomkonsert m/ Daunytė, Shim & Nystad
Diplomkonsert m/ Daunytė, Shim & Nystad
Direktøren for det hele
Direktøren for det hele
Dreamers` Circus m/Selene Muñoz
Dreamers` Circus m/Selene Muñoz
Dødsdansen
Dødsdansen
Eivind Holtsmark Ringstad
Eivind Holtsmark Ringstad
En plass i solen Folkets festspillscene
En plass i solen Folkets festspillscene
Falsche Welt, dir trau ich nicht!
Falsche Welt, dir trau ich nicht!
Familiedag på Siljustøl
Familiedag på Siljustøl
Farger og musikk – en sanseinstallasjon
Farger og musikk – en sanseinstallasjon
Fargespill m KORK
Fargespill m KORK
Festspill - milonga
Festspill - milonga
Festspillplassen
Festspillplassen
Festspillutstilling 2016: Fredrik Værslev
Festspillutstilling 2016: Fredrik Værslev
Flamencoaften m/Selene Muños
Flamencoaften m/Selene Muños
Fliflet og forfatterne - Sanger fra byen
Fliflet og forfatterne - Sanger fra byen
Fra bar til barrikader m/Tora Augestad
Fra bar til barrikader m/Tora Augestad
Fugit
Fugit
Goldbergvariasjonene m/Ihle Hadland
Goldbergvariasjonene m/Ihle Hadland
Gunilla Süssmann
Gunilla Süssmann
Hallo m/Martin Zimmermann
Hallo m/Martin Zimmermann
Hedvig Mollestad Trio & Moonpedro and the Sinking Ship
Hedvig Mollestad Trio & Moonpedro and the Sinking Ship
I Herthas atelier
I Herthas atelier
Intimkonsert med Jordi Savall
Intimkonsert med Jordi Savall
James Holden & Camilio Tirado "Outdoor Museum of Fractals"
James Holden & Camilio Tirado
Janine Jansen & Leif Ove Andsnes
Janine Jansen & Leif Ove Andsnes
JASS.B.B.B.BOX
JASS.B.B.B.BOX
Joachim Carr
Joachim Carr
Judy Collins m gjesteartist Thomas Dybdahl
Judy Collins m gjesteartist Thomas Dybdahl
Kjære Europa
Kjære Europa
Klimaflukten
Klimaflukten
Klovnen Frantix
Klovnen Frantix
Lariba
Lariba
Limits m/Cirkus Cirkör
Limits m/Cirkus Cirkör
Lise Davidsen m/Helmut Deutsch
Lise Davidsen m/Helmut Deutsch
Louis Lortie
Louis Lortie
Mahan Esfahani m/Concerto Köln
Mahan Esfahani m/Concerto Köln
Meg og kammeraten min
Meg og kammeraten min
Mimi Terris
Mimi Terris
Mostraspelet I slik ei natt
Mostraspelet I slik ei natt
Navarra String Quartet m/Mathias Kjøller
Navarra String Quartet m/Mathias Kjøller
Nordisk råds musikkpris
Nordisk råds musikkpris
Oldschool m/Absence
Oldschool m/Absence
Opus13
Opus13
Palle Mikkelborg & venner
Palle Mikkelborg & venner
Peter Sheppard Skærved
Peter Sheppard Skærved
PGE Retro: Philip Glass Ensemble (1969-1983)
PGE Retro: Philip Glass Ensemble (1969-1983)
Powaqqatsi - Life in Transformation
Powaqqatsi - Life in Transformation
Powerimpro
Powerimpro
Sandra Lied Haga m/Ole Christian Haagenrud
Sandra Lied Haga m/Ole Christian Haagenrud
Sanger fra smitt og smau
Sanger fra smitt og smau
Sápmi
Sápmi
Séance
Séance
Sharon Bezaly
Sharon Bezaly
Sir Andràs Schiff
Sir Andràs Schiff
Sit Ozfårs Wysr
Sit Ozfårs Wysr
The Kuraybers m/Silje Nergaard
The Kuraybers m/Silje Nergaard
The Piazzolla Orchestra
The Piazzolla Orchestra
Tord Gustavsen m/Tander, Vespestad og Molvær
Tord Gustavsen m/Tander, Vespestad og Molvær
Treet
Treet
Trondheimsolistene m/Truls Mørk
Trondheimsolistene m/Truls Mørk
Unge toppsolister m/BFO
Unge toppsolister m/BFO
Verdensrommet
Verdensrommet
Verklärte Nacht/Erwartung
Verklärte Nacht/Erwartung
Vertavo Strykekvartett m/Birgitte Christensen
Vertavo Strykekvartett m/Birgitte Christensen
Våre korte liv på jorden
Våre korte liv på jorden
Water Fools
Water Fools
Åpningsseremonien
Åpningsseremonien


Kalender
23. mai - 06. juni 2018
M
T
O
T
F
L
S

14
15
16
17
18
19
20

21
22


7
8
9
10

11
12
13
14
15
16
17



Kalender
23. mai - 06. juni 2018
M
T
O
T
F
L
S

14
15
16
17
18
19
20

21
22


7
8
9
10

11
12
13
14
15
16
17



<