Live Chat Support Software
Akkreditering - presse

Festspillene i Bergen ønsker representanter fra media velkommen til årets festival.

Akkrediteringsfristen 14. mai er nå passert. Vi vil imøtekomme akkrediteringsønsker etter fristen så godt vi kan, men tar forbehold om at det kan være fullt på enkelte arrangement. Endelig bekreftelse og informasjon om billetter m.m. sendes ut etter akkrediteringsfristens utløp. Pressepass kan hentes på OPUS XVI kl 10:00–18:00 hver dag i festspillperioden.

Obs! Vi har fått meldinger om at skjemaet gir feilmeldinger. Dette skal nå være fikset. Skulle du likevel få problemer, kan akkrediteringer sendes direkte til ania@fib.no, med "Ønske om akkreditering" i emnefeltet og alle detaljer i eposten.

Gratisarrangementer er det ikke nødvendig å reservere billetter til, men nevn det gjerne i kommentarfeltet dersom du er interessert i noen av disse.

Pressebilder og pressemeldinger finnes på www.fib.no/presse, og pressebilder fra forestillinger lastes opp kort tid etter forestillingsslutt.  

Send en e-post hvis du ønsker å motta pressemeldinger fra oss.

For nærmere informasjon, kontakt pressekoordinator Ania Popowska på ania@fib.no eller +47 936 62 339.

List Filter
SJANGER:
FRA:
TIL:

A Man of Good Hope
Den Nationale Scene, Store Scene
Den Nationale Scene, Store Scene
Den Nationale Scene, Store Scene
Alexander Pavlovsky & venner
Troldhaugen, Troldsalen
Andriy Dragan & Ivan Monighetti
Troldhaugen, Troldsalen
Andvake
Hordaland Teater i Logen
Hordaland Teater i Logen
Hordaland Teater i Logen
Hordaland Teater i Logen
Hordaland Teater i Logen
Hordaland Teater i Logen
Hordaland Teater i Logen
Hordaland Teater i Logen
Hordaland Teater i Logen
Hordaland Teater i Logen
Babettes gjestebud
Landås lystgård
Landås lystgård
Black Madonna
Cornerteateret
Cornerteateret
Carte Blanche: Soufflette
Studio Bergen
Studio Bergen
Studio Bergen
Studio Bergen
Studio Bergen
Studio Bergen
Studio Bergen
Studio Bergen
Studio Bergen
Studio Bergen
Charlie Siem
Grieghallen, Griegsalen
Christian Grøvlen
Troldhaugen, Villaen
Troldhaugen, Villaen
De unges festspillforestilling
Grieghallen, Peer Gynt-salen
Der går grensen!
Den Nationale Scene, Lille Scene
Den Nationale Scene, Lille Scene
Den Nationale Scene, Lille Scene
Den Nationale Scene, Lille Scene
Den Nationale Scene, Lille Scene
Den Nationale Scene, Lille Scene
Den Nationale Scene, Lille Scene
Den Nationale Scene, Lille Scene
Den Nationale Scene, Lille Scene
Den Nationale Scene, Lille Scene
Den Nationale Scene, Lille Scene
Den Nationale Scene, Lille Scene
Den Nationale Scene, Lille Scene
Den Nationale Scene, Lille Scene
Eivør
Hulen
Eldbjørg Hemsing & Anna Fedorova
Lysøen
Lysøen
Eldbjørg Hemsing & Ragnhild Hemsing
Landås lystgård
Episode
Den Nationale Scene, Store Scene
Den Nationale Scene, Store Scene
Garage
Cornerteateret
Cornerteateret
Cornerteateret
Håkan Hardenberger & Colin Currie
Troldhaugen, Troldsalen
Jazz'n Rhythm
Oseana Kunst- og Kultursenter
Joseph Calleja m/Vincenzo Scalera
Grieghallen, Griegsalen
Kling klang
Grieghallen, Klokkeklang
Grieghallen, Klokkeklang
Grieghallen, Klokkeklang
Grieghallen, Klokkeklang
Grieghallen, Klokkeklang
Grieghallen, Klokkeklang
Grieghallen, Klokkeklang
La balle rouge
Fana Kulturhus
Fana Kulturhus
Fana Kulturhus
Fana Kulturhus
Leif Ove Andsnes & Andreas Brantelid m/venner I
Troldhaugen, Troldsalen
Leif Ove Andsnes & Andreas Brantelid m/venner II
Troldhaugen, Troldsalen
Life is a Dream
Grieghallen, Griegsalen
LYST#2 (én-til-én forestilling)
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
LYST#2 (forestilling for gruppe)
Vaskerelven 8
Vaskerelven 8
Marina Kan Selvik
Siljustøl
Marius Neset Quintet m/Andreas Brantelid & Leif Ove Andsnes
Håkonshallen
Meow Meow's Pandemonium
Grieghallen, Griegsalen
Mesterklassekonsert
Rekstensamlingene
Music for 18 Musicians av Steve Reich
Håkonshallen
Nordic Voices & NoXaS
Håkonshallen
Nordvegen: Moster
Bømlo, Moster Amfi
Nordvegen: Ullensvang
Hardanger, Hotel Ullensvang
Panini-BoysRoom av Vinge/Müller: Forestilling
Sentralbadet
Sentralbadet
Sentralbadet
Sentralbadet
Panini-BoysRoom av Vinge/Müller: Utstilling
Sentralbadet
Sentralbadet
Sentralbadet
Sentralbadet
Sentralbadet
Sentralbadet
Sentralbadet
Paris de Nuit
Grieghallen, Griegsalen
Grieghallen, Griegsalen
Grieghallen, Griegsalen
PERCelleh & Colin Currie
Universitetsaulaen i Bergen
Ragnhild Hemsing & Tor Espen Aspaas
Lysøen
Lysøen
Randi Stene & Bengt Forsberg
Håkonshallen
Romeo og Julie
Møhlenpris skole
Smak av Nordvegen
Lysverket
Thomas Valeur
Landås lystgård
Tine Thing Helseth & Gunnar Flagstad I
Troldhaugen, Troldsalen
Tine Thing Helseth & Gunnar Flagstad II
Troldhaugen, Troldsalen
Trygve Seim Helsinki Songs
Håkonshallen
Tryllefløyten – Impempe Yomlingo
Oseana Kunst- og Kultursenter
UduL
Festspillplassen
Festspillplassen
Festspillplassen
Festspillplassen
Festspillplassen
Festspillplassen
Ulver
Grieghallen, Griegsalen
Vinneren av Virtuos: Birgitta Elisa Oftestad
Siljustøl
Wheels within Wheels: Mouvance II
T-Michael, Christian Michelsens gate 1
Wheels within Wheels: Mouvance III
Håkonshallen

Media *:
Navn på mediet *:
Navn *:
Adresse :
Postnr/Sted :
Mobil *:
E-post *:
Kommentarer:
Send skjema


Kalender
23. mai - 06. juni 2018
M
T
O
T
F
L
S

14
15
16
17
18
19
20

21
22


7
8
9
10

11
12
13
14
15
16
17



Samarbeidspartnere

Norsk kulturråd

Offentlig støttespiller

Grieg Foundation

Festspillambassadør

Bergens Tidende

Kulturavisen

07000 Bergen Taxi

Festspilltaxi, ring 07000

Espen Galtung Døsvig v/EGD

Festspillambassadør

Yvonne og Bjarne Rieber

Festspillambassadører

Birgitte Friele

Festspillkonsul

Bergen kommune

Offentlig støttespiller

Handelshøyskolen BI

Tyngden du trenger

Steinway Piano Gallery Oslo

Leverer Boston flygel til Festspillkontoret

Terje Lønne

Festspillambassadør

Per Gunnar Strømberg Rasmussen v/Strømberg Gruppen

Festspillambassadør

Hordaland fylkeskommune

Offentlig støttespiller

Atea

IT-drift

Ekaterina Mohn

Festspillambassadør

Statoil Morgendagens Helter

Vi støtter Morgendagens Helter

Tom C. Steckmest v/Wallem Steckmest & Co

Festspillambassadør


Kalender
23. mai - 06. juni 2018
M
T
O
T
F
L
S

14
15
16
17
18
19
20

21
22


7
8
9
10

11
12
13
14
15
16
17



Samarbeidspartnere

Grieg Foundation

Festspillambassadør

Tom C. Steckmest v/Wallem Steckmest & Co

Festspillambassadør

Bergens Tidende

Kulturavisen

Espen Galtung Døsvig v/EGD

Festspillambassadør

Steinway Piano Gallery Oslo

Leverer Boston flygel til Festspillkontoret

Atea

IT-drift

Ekaterina Mohn

Festspillambassadør

Birgitte Friele

Festspillkonsul

Terje Lønne

Festspillambassadør

Handelshøyskolen BI

Tyngden du trenger

Norsk kulturråd

Offentlig støttespiller

Statoil Morgendagens Helter

Vi støtter Morgendagens Helter

Yvonne og Bjarne Rieber

Festspillambassadører

Bergen kommune

Offentlig støttespiller

Per Gunnar Strømberg Rasmussen v/Strømberg Gruppen

Festspillambassadør

07000 Bergen Taxi

Festspilltaxi, ring 07000

Hordaland fylkeskommune

Offentlig støttespiller


<