Det kan se ut som du har skrudd av JavaScript i nettleseren din. Vi har pr�vd � tilpasse siden for bruk uten JavaScript, men det vil dessverre resultere i noe redusert funksjonalitet

Hopp til hovedinnhold
25. mai - 08. juni 2022

Ansatte

Festspillene i Bergen har 17,8 årsverk i faste stillinger og 3,2 årsverk i tidsbegrensede stillinger (per 31.12.2020). I tillegg bidrar et par hundre frivillige til gjennomføring av Festspillene i mai og juni.

Nina Skage konstituert arbeidende styremedlem og daglig leder 
ninas@fib.no

Tonje Elisabeth Peersen programsjef 
tonje@fib.no

Driftsavdelingen

Nina Lauvsnes driftssjef
nina@fib.no

Produksjon

Elisabeth Hobrad produksjonsleder
elisabeth@fib.no

Pål Ferstad-Løland prosjektansvarlig
pal@fib.no

Tormod Kleiveland produsent
tormod@fib.no

Rachel Louis prosjektansvarlig (i permisjon)
rachel@fib.no

Maria Dalland Larsen prosjektansvarlig (vikar for Rachel Louis)
maria@fib.no

Marked- og kommunikasjon

Vanja Hoff sponsorkoordinator og bærekraftansvarlig
vanja@fib.no

Silje Vestvik kommunikasjonsleder 
siljev@fib.no

Silje Sæterdal Bøyum kommunikasjonsrådgiver
siljeb@fib.no

Helene Skoge salgs- og markedsansvarlig
helene@fib.no

Lene Therese Steimler sponsoransvarlig
lene@fib.no

Administrasjonsavdelingen

Tom Nymark økonomisjef 
tom@fib.no

Dag Erik Hagesæter IT-ansvarlig
dag.erik@fib.no

Trude H. Claussen organisasjonssekretær / PA for Festspilldirektøren
trude@fib.no

Karianne Mjelde regnskapsmedarbeider
karianne@fib.no

Dorota Zaniewicz kontormedarbeider
dorota@fib.no

Se også årsrapportene for oversikt over alle ansatte hvert festspillår.

Samtale

Koblet til chatbot
Hei! Ingen festspillansatte er tilgjengelige, men kanskje jeg kan hjelpe?
Hei! Jeg er Festspillenes chatbot. Hva kan jeg hjelpe deg med?

Takk for praten!

Hei! Kan vi hjelpe deg med noe?