Det kan se ut som du har skrudd av JavaScript i nettleseren din. Vi har pr�vd � tilpasse siden for bruk uten JavaScript, men det vil dessverre resultere i noe redusert funksjonalitet

Hopp til hovedinnhold
26. mai - 09. juni 2021

Ansatte

Festspillene i Bergen har 17,8 årsverk i faste stillinger og 3,2 årsverk i tidsbegrensede stillinger (per 31.12.2020). I tillegg bidrar et par hundre frivillige til gjennomføring av Festspillene i mai og juni.

Festspilldirektør er Anders Beyer. Festspilldirektørens åremål varer til 2026.

Festspilldirektør
Anders Beyer
anders.beyer@fib.no


Listen under er sortert alfabetisk etter stillingstittel. Du finner også mer informasjon om hvordan du kan kontakte oss her

Bærekraftansvarlig og sponsorkoordinator
Vanja Hoff
vanja@fib.no

Driftssjef
Nina Lauvsnes
nina@fib.no

IT-ansvarlig
Dag Erik Hagesæter
dag.erik@fib.no

Kommunikasjonsleder 
Silje Vestvik
siljev@fib.no

Kommunikasjonsrådgiver
Silje Sæterdal Bøyum
siljeb@fib.no

Kontormedarbeider
Dorota Zaniewicz
dorota@fib.no

Organisasjonssekretær / PA for Festspilldirektøren
Trude H. Claussen
trude@fib.no

Produksjonsleder
Elisabeth Hobrad
elisabeth@fib.no

Produsent
Tormod Kleiveland
tormod@fib.no

Programsjef 
Tonje Elisabeth Peersen
tonje@fib.no

Prosjektansvarlig
Pål Ferstad-Løland
pal@fib.no

Prosjektansvarlig 
Rachel Louis
rachel@fib.no

Regnskapsmedarbeider
Karianne Mjelde
karianne@fib.no

Salgs- og markedsansvarlig
Ramona Helén Horn
ramona@fib.no

Sponsoransvarlig (i permisjon)
Lene Therese Steimler
lene@fib.no

Sponsoransvarlig (vikar)
Elise Hopland Irgens 
elise@fib.no             

Økonomisjef 
Tom Nymark
tom@fib.no

Se også festivalrapporten for fullstendig oversikt.

Samtale

Koblet til chatbot
Hei! Ingen festspillansatte er tilgjengelige, men kanskje jeg kan hjelpe?
Hei! Jeg er Festspillenes chatbot. Hva kan jeg hjelpe deg med?

Takk for praten!

Hei! Kan vi hjelpe deg med noe?