Det kan se ut som du har skrudd av JavaScript i nettleseren din. Vi har pr�vd � tilpasse siden for bruk uten JavaScript, men det vil dessverre resultere i noe redusert funksjonalitet

Hopp til hovedinnhold
24. mai - 07. juni 2023

Ansatte

Festspillene i Bergen har 18,9 årsverk fordelt på 22 faste stillinger (per 31.07.2022). I tillegg bidrar et par hundre frivillige til gjennomføring av Festspillene i mai og juni.

Lars Petter Hagen festspilldirektør
post@fib.no

Pressehenvendelser sendes til kommunikasjonsleder Silje Vestvik.

Program og produksjon

Tonje Elisabeth Peersen programsjef 
tonje@fib.no

Elisabeth Hobrad produksjonsleder
elisabeth@fib.no

Frida Riisnes publikums- og frivilligkoordinator
frida@fib.no

Karoline Zurhaar Meibom Stenberg logistikkansvarlig/produsent
karoline@fib.no

Maria Dalland Larsen prosjektansvarlig
maria@fib.no

Pål Ferstad-Løland prosjektansvarlig (i permisjon)
pal@fib.no

Tormod Kleiveland produsent
tormod@fib.no

Marked og kommunikasjon

Nina Lauvsnes markeds- og kommunikasjonssjef
nina@fib.no

Donia Lina Nilsen kommunikasjonsmedarbeider
donia@fib.no

Helene Skoge salgs- og markedsansvarlig
helene@fib.no

Kjersti-Lill Sørgård salgskoordinator
kjerstilill@fib.no

Lene Therese Steimler sponsoransvarlig
lene@fib.no

Line Magde Lunde Hatleskog kommunikasjonsrådgiver (vikar for Silje Sæterdal Bøyum)
line@fib.no

Silje Sæterdal Bøyum kommunikasjonsrådgiver (i permisjon)
siljeb@fib.no

Silje Vestvik kommunikasjonsleder 
siljev@fib.no

Vanja Hoff sponsorkoordinator og bærekraftansvarlig
vanja@fib.no

Administrasjon

Tom Nymark økonomisjef 
tom@fib.no

Dag Erik Hagesæter IT-ansvarlig
dag.erik@fib.no

Dorota Zaniewicz kontormedarbeider
dorota@fib.no

Karianne Mjelde regnskapsmedarbeider
karianne@fib.no

Trude H. Claussen organisasjonssekretær / PA for Festspilldirektøren
trude@fib.no

Se også årsrapportene for oversikt over alle ansatte hvert festspillår.

Samtale

Koblet til chatbot
Hei! Ingen festspillansatte er tilgjengelige, men kanskje jeg kan hjelpe?
Hei! Jeg er Festspillenes chatbot. Hva kan jeg hjelpe deg med?

Hei! Kan vi hjelpe deg med noe?

Takk for praten!