Det kan se ut som du har skrudd av JavaScript i nettleseren din. Vi har pr�vd � tilpasse siden for bruk uten JavaScript, men det vil dessverre resultere i noe redusert funksjonalitet

Stikk innom

På denne siden finner du programdetaljer for Stikk innom-konserter i 2022.

Stikk innom. Foto: Magne Sandnes/KMD - Fakultet for kunst, musikk og design, UiB

Torsdag 26. mai Thursday 26 May 12:00
GRIEGHALLEN, SPISSEN

KAMMERMUSIKKEKSAMEN

CHAMBER MUSIC EXAM  

To av Griegakademiets studenter avlegger eksamen i kammermusikk – for åpen scene, med henholdsvis verker for messingkvintett og Johannes Brahms’ trio for klaver, fiolin og horn.  
 
Two Grieg Academy students play their chamber music exams for open stage. Brass quintet and a trio for piano, violin and horn by Johannes Brahms. 

Pluss/minus ikon

Programdetaljer

Viktoria Spange trombone
Peter Ryan horn french horn
Runa Underhaug trompet trumpet
Kayleigh Neff trompet trumpet
Jonathan Grech tuba

JOSEPH HOROVITZ (19262022)
Music Hall Suite

1. Soubrette Song
2. Trick-Cyclists
3. Adagio-Team
4. Soft-Shoe-Shuffle
5. «Les Girls»

PETR EBEN (19292007)
Fra From Brass Quintet, Variations on a Choral Theme

1. Tema - moderato
2. Allegro Brilliante
5. Agitato Ben Ritmico

Sigurd Mosbakk piano
Inga Bialach fiolin violin
Oda Tarheim horn french horn

JOHANNES BRAHMS (18331897)
Trio for klaver, fiolin og horn Trio for piano, violin and horn op. 40

1. Andante
2. Scherzo (allegro)
3. Adagio mesto
4. Allegro con brio

 

Torsdag 26. mai Thursday 26 May 15:00
GRIEGHALLEN, SPISSEN

TEATRO MOZART

Eksamenskonsert i musikkdramatikk, med deltakere både fra studieretning klassisk og jazz. Vi er på et nytt Mozart-teater, hvor teaterdirektøren avholder audition til det faste solistensemblet. Hvem er den største divaen? Er det sopranene – eller direktøren selv?

Exam performance from the Grieg Academy’s music theater group, with members from both classical and jazz studies.

Pluss/minus ikon

Programdetaljer

Maria Myklemyr Reite sopran soprano
Louise Engeseth sopran soprano
Olve Haugen tenor
Herman Lieberg Christoffersen piano

WOLGANG AMADEUS MOZART (1756–1791)
«Ich bin die erste Sängerin» (fra from «Der Schauspieldirektor»)

Maria Myklemyr Reite sopran soprano
Louise Engeseth sopran soprano
Herman Lieberg Christoffersen piano

WOLGANG AMADEUS MOZART (1756–1791)
«Sull’ aria» (fra from «Le nozze di Figaro»)

Maria Myklemyr Reite sopran soprano
Filip Berg Eriksen baryton baritone
Herman Lieberg Christoffersen piano

WOLGANG AMADEUS MOZART (1756–1791)
«Cinque... dieci... venti... trenta... » (fra from «Le nozze di Figaro»)

Maria Myklemyr Reite sopran soprano
Louise Engeseth sopran soprano
Helene Trones alt alto
Olve Haugen tenor
Filip Berg Eriksen baryton baritone
Herman Lieberg Christoffersen piano

WOLGANG AMADEUS MOZART (1756–1791)
«Hm! Hm! Hm!» (fra from «Die Zauberflöte”)

Olve Haugen tenor
Herman Lieberg Christoffersen piano

ROBERT SCHUMANN (1810–1856)
«Mondnacht» (fra from Liederkreis, op. 39)

Maria Myklemyr Reite sopran soprano
Louise Engeseth sopran soprano
Filip Berg Eriksen baryton baritone
Herman Lieberg Christoffersen piano

WOLGANG AMADEUS MOZART (1756–1791)
«Susanna, or via, sortite» (fra from «Le nozze di Figaro»)

Nelly Moar Drønen vokal vocals
Øystein Høynes kontrabass double bass

IRVING BERLIN (1888–1989)
«Cheek to cheek» (fra from «Top hat»)

Maria Myklemyr Reite sopran soprano
Louise Engeseth sopran soprano
Helene Trones alt alto
Olve Haugen tenor
Filip Berg Eriksen baryton baritone
Herman Lieberg Christoffersen piano

WOLGANG AMADEUS MOZART (1756–1791)
«Schlussgesang» (fra from «Der Schauspieldirektor»)

 

Fredag 27. mai Friday 27 May 12:00
GRIEGHALLEN, SPISSEN

MUSIKK FRA MIDTEN AV 1900-TALLET

MID 20th CENTURY MUSIC

Verker for kammerorkester av bergenkomponisten Edvard Hagerup Bull og den spanske komponisten Manuel Oltra, samt en sonate for klarinett og piano av den polske komponisten Mieczysław Weinberg.

Works for chamber orchestra by Edvard Hagerup Bull from Bergen and Manuel Oltra from Spain, as well as a clarinet sonata by Polish composer Mieczysław Weinberg.

Pluss/minus ikon

Programdetaljer

Pavel Girunyan klarinett clarinet
Irina Tarasova piano

MIECZYSŁAW WEINBERG (19191996) 
Sonate for klarinett og piano Sonata for Clarinet and Piano, Op. 28

1. Allegro
2. Allegretto
3. Largo

Inga Bialach, Weronika Matusiak, SooHyun April Jang, Elna Selle, Susanne Skogedal 1. fiolin 1st violin
Sinem Ceylan, Katarina Veselinovic, Emilie Hughes, Børge Brustad 2. fiolin 2nd violin
Julia Palmer, Sara Evensen, Sebastian Goepel bratsj viola
Marius Laberg, Elise Sauge, Peter Moi cello
Ane Lassen kontrabass double bass
Thea Haugen fløyte flute
Hedda Frøland obo oboe
Adriá Amorós klarinett clarinet
Ruben Sola Flagstad fagott bassoon
Peter Ryan horn french horn
Kayleigh Neff trompet trumpet
Benjamin Kallestein piano
Ricardo Odriozola dirigent conductor

EDVARD HAGERUP BULL (19222012)   
Cassation 

1. Branle gai
2. Air
3. Galliard 

MANUEL OLTRA (19222015)
Doble 5 Suite

1. Pastoral
2. Infantil
3. Burlesca
4. Elegiaca
5. Festiva

 

Fredag 27. mai Friday 27 May 15:00
GRIEGHALLEN, SPISSEN

TRADISJON I MODERNE FORMAT

TRADITION IN A MODERN SETTING

Musikk basert på eller inspirert av folkemusikk, spilt på klassisk gitar. Verker av bl.a. Leo Brouwer, Dusan Bogdanovic og Ian Krouse.

Music based on or inspired by folk music, performed on classical guitar.

Pluss/minus ikon

Programdetaljer

Benjamin Søreide klassisk gitar classical guitar

IAN KROUSE (1956)
Variations on a Moldavian Hora

LEO BROUWER (1939)
Viaje a la Semilla

DUSAN BOGDANOVIC (1955)
Sonata no. 4

MATHIAS DUPLESSY (1972
Oulan Bator



Lørdag 28. mai
Saturday 28 May
12:00
GRIEGHALLEN, SPISSEN

QUOROUM TRIO*

Quoroum Trio spiller fritt improvisert musikk, og består av nåværende og tidligere jazz-studenter fra Griegakademiet.

A trio of current students and alumni of the Grieg Academy, Quoroum Trio, performs improvised music.

SooHyun April Jang fiolin violin
Børge Brustad fiolin violin
Eline Rafteseth kontrabass double bass

*Den opprinnelige konserten Viser, folkemusikk og standardlåter med Symre Bang er endret til Quoroum Trio, endret torsdag 26. mai / The planned concert Trad, folk and standard tunes with Symre Bang has been changed to Quoroum Trio, changed Thursday 26 May

 

Lørdag 28. mai Saturday 28 May 15:00
GRIEGHALLEN, SPISSEN

KLASSISK GITAR OG NY JAZZ

CLASSICAL GUITAR AND NEW JAZZ 

En avdeling med klassisk gitarmusikk av Lauro, Tedesco m.fl., og en annen med helt nyskrevet musikk for jazzkvintett, komponert av saksofonisten og bassisten i bandet. 

A set of classical guitar music by Lauro, Tedesco et.al., followed by a jazz quintet playing new compositions by the sax and bass player in the band. 

Pluss/minus ikon

Programdetaljer

Alf Marius Kjærås klassisk gitar classical guitar

ANTONIO LAURO (19171986)
Valses Venezolanos 1–3

MARIO CASTELNUOVO-TEDESCO (18951968)
Tonadilla

ROLAND DYENS (19552016)
Songe Capricorne

FEDERICO MORRENO TORROBA (18911982)
Turegano og Torija (Castles of Spain)

AGUSTIN BARRIOS (18851944)
Vals nr. 4, op. 8

JOHANN KASPAR MERTZ (18061856)
Liebeslied

Jakob Gjønnes
kontrabass double bass
Heidi Kvelvane saksofon saxophone
Martin Hjetland trommer drums
Rasmus Vik Lagerberg vibrafon vibraphone
Vemund Styve mellofon mellophone

HEIDI KVELVANE (2000)
Sustainable
Kranfører

JAKOB NISJA GJØNNES (1999)
Interlur
Til Mars
National Anthem of Moominvalley City

 

Søndag 29. mai Sunday 29 May 12:00 
GRIEGHALLEN, SPISSEN

KLANGAR FRÅ EIT STRENGELANDSKAP

SOUNDS FROM A STRING LANDSCAPE 

Gitarmusikk fra det 20. århundre, komponert av Ertuğrul Bayraktar, Toru Takemitsu, Sergio Assad, Simone Iannarelli og Nuccio D’Angelo. 
 
Classical guitar music from the 20th century.

Pluss/minus ikon

Programdetaljer

Ingrid Horvei Lyslo klassisk gitar classical guitar

ERTUĞRUL BAYRAKTAR (1951)                               
Fra From 6 Anatolian Pieces
   1. Ham Meyva
   2. Odam Kirectir
   3. Sürpügesi Yoncadan

TORU TAKEMITSU (19301996)
All in Twilight
   1. -
   2. Dark
   3. -
   4. Slightly fast

SERGIO ASSAD (1952 - )
Frå From Summer Garden Suite
   19. Dreams

SIMONE IANNARELLI (1970)
Tribute to Keith Jarrett

NUCCIO D'ANGELO (1955)
Due Canzoni Lidie
   1. Tranquillo
   2. Agitato                          

 

Søndag 29. mai Sunday 29 May 15:00
GRIEGHALLEN, SPISSEN  

FRA BACH TIL BARTÓK*

FROM BACH TO BARTÓK

Fire av Griegakademiets pianostudenter spiller soloverker fra det klassiske repertoaret, og i tillegg en sonatine av Zoltan Kodaly for cello og piano.

Four Grieg Academy piano students play solo works from the classic repertoire, as well as a sonatina by Zoltan Kodaly for cello and piano.

Pluss/minus ikon

Programdetaljer

Peter Moi cello
Marie Kortner piano

ZOLTAN KODALY (1882–1967)
Sonatine for cello og piano Sonatina for cello and piano

Signe Bjovatn piano

JOHANN SEBASTIAN BACH (1685–1750)
Sinfonia nr. 8 i F-dur in F Major BWV 794
Sinfonia nr. 11 i G-dur in G Major BWV 796
Sinfonia nr. 13 i A-dur in A Major BWV 798

MAURICE RAVEL (1875–1937)
  1. Prélude fra from "Tombeau de Couperin"

Szilard Simon Pal piano

JOHANNES BRAHMS (1833–1897)
Intermezzo op. 118 nr. 2

FREDERIC CHOPIN (1810–1849)
Grande valse brilliante i Ab-dur in A flat major op. 34 nr. 1

Katrine Lislevand Pavljuk piano

BÉLA BARTÓK (1881 – 1945)
Fra From Suite op. 14
   1. Allegretto
   2. Scherzo

FELIX MENDELSSOHN (1809–1847) 
Rondo Capriccioso, op. 14

*Programmet er oppdatert (28. mai) Programme updated 28 May

 

Mandag 30. mai Monday 30 May 12:00 
GRIEGHALLEN, SPISSEN

NY LYD FOR TROMPET OG PERKUSJON

NEW SOUNDS FOR TRUMPET AND PERCUSSION 

Griegakademiets komponiststudenter har skrevet nye verk for instituttets studenter på trompet og perkusjon. Her blir det urframføringer på rekke og rad! 
 
The Grieg Academy composer students have written new works for the Academy’s trumpet and percussion students. First performances galore! 

Pluss/minus ikon

Programdetaljer

Simon Stenersen trompet/flygelhorn trumpet/flugelhorn
Erlend Magnussen perkusjon percussion

JULIA CONSTANCE WIGER-NORDÅS (2001)
Om du slipper kan det knuse

Kayleigh Neff trompet trumpet
Simon Stenersen trompet trumpet
Runa Underhaug trompet trumpet
Alexander Bjørkhaug trompet trumpet

KOLBEIN EIDE BUKVE (2002)
Quartet for Four Trumpets

Runa Underhaug trompet trumpet
Åse Marie Midtun perkusjon percussion

LJUBOV KATERLI (1981)
Stages for Trumpet and Percussion

Runa Underhaug trompet trumpet
Simon Stenersen trompet trumpet

ISAK HÅRD (1998)
Vovve & Volvo, for 2 Trumpets

Kayleigh Neff trompet trumpet

JUAN VASSALLO (1984)
Elevator Pitch, for solo trumpet

Kayleigh Neff trompet trumpet
Simon Stenersen trompet trumpet
Runa Underhaug trompet trumpet
Alexander Bjørkhaug trompet trumpet

MAREN INGELBERG (1998)
Textures over Horizons, for 4 trumpets

 

Tirsdag 31. mai Tuesday 31 May 12:00
GRIEGHALLEN, SPISSEN

BEETHOVEN, GRIEG & MOZART

Sonater for fiolin og piano av Ludwig van Beethoven og Edvard Grieg, samt Mozarts klarinettkvintett K. 581. 
 
Sonatas for violin and piano, and Mozart’s clarinet quintet K. 581. 

Pluss/minus ikon

Programdetaljer

Herman Lieberg Christoffersen piano
Sigve Lieberg Stieng fiolin violin

LUDWIG VAN BEETHOVEN (17701827)
Sonate for fiolin og piano Sonata for violin and piano op. 30 nr. 3

1. Allergo assai

EDVARD GRIEG (1843-1907)
Sonate for fiolin og piano Sonata for violin and piano op. 45 nr. 3

1. Allegro molto ed appassionato

Hertha Dahlgren klarinett clarinet
Diltumar Ehetabdu fiolin violin
Sinem Ceylan fiolin violin
Julia Palmer bratsj viola
Elise Stabell Sauge cello

WOLFGANG AMADEUS MOZART (1756–1791)
Klarinettkvintett Clarinet quintet K. 581

1. Allegro
2. Larghetto
3. Menuetto (trio)
4. Allegretto con variazioni

 

Onsdag 01. juni Wednesday 01 June 12:00
GRIEGHALLEN, SPISSEN

PIANO FOR ALLE PENGENE

PIANO PLAYERS

Musikk for piano, fra Brahms og Grieg til Philip Glass – både solo og firhendig. 

From Brahms and Grieg to Philip Glass – all for piano, solo as well as four hands. 

Pluss/minus ikon

Programdetaljer

Szilard Simon Pal piano
Katrine Lislevand Pavljuk piano

CLAUDE DEBUSSY (18621918)
Fra From Petite Suite, L. 65
   1. En bateau

Szilard Simon Pal piano

FREDERIC CHOPIN (18101849)
Grande valse brilliante i Ab-dur in A flat major op. 34 nr. 1

Adrian Olsen piano

PHILIP GLASS (1937)  
Mad Rush

Szilard Simon Pal piano
Katrine Lislevand Pavljuk piano

ANTONÍN DVORÁK (18411904)
Fra Slaviske danser From Svaonic Dances bok 1, op. 46
   2. Allegretto scherzando

Katrine Lislevand Pavljuk piano

CLAUDE DEBUSSY (18621918)
Fra From Préludes bok 2, L. 123
   5. Bruyères
   6. «General Lavine» Excentric
   8. Ondine

FELIX MENDELSSOHN (18091847) 
Rondo Capriccioso, op. 14


*Konsertprogram oppdatert 20. mai / Concert programme updated 20 May

 

 

Torsdag 02. juni Thursday 02 June 12:00
GRIEGHALLEN, SPISSEN 

SANGEKSAMEN

SINGING EXAM

To av Griegakademiets sangstudenter avlegger sin 3.års utøvende eksamen, begge med blant annet Robert Schumann på repertoaret. 
 
Two of the Grieg Academy’s vocal students perform their 3rd year exam concert – both with Schumann on their repertoire. 

Pluss/minus ikon

Programdetaljer

Louise Engeseth sopran soprano
Signe Bakke piano

ROBERT SCHUMANN (18101856)
Fra From “Frauenliebe und -leben”, op. 42
   1. Seit ich ihn gesehen
   2. Er, der herrlichste von allen
   3. Ich kann’s nicht fassen, nicht glauben
   4. Du Ring an meinen Finger

WOLFGANG AMADEUS MOZART (17561791)
Se il padre perdei (Fra From «Idiomeno»)

ERNEST CHAUSSON (18551899)
Le Colibri
Le Charme

FRANZ LEHAR (18701948)
Vilja-Lied (Fra «Den glade enke/From «The merry widow»)

Olve Haugen tenor
Herman Lieberg Christoffersen piano

ROBERT SCHUMANN (18101856)
Liederkreis, op 39
   1. In der Fremde
   2. Intermezzo
   3. Waldesgespräch
   4. Die Stille
   5. Mondnacht
   6. Schöne Fremde
   7. Auf einer Burg
   8. In der Fremde
   9. Wehmut
   10. Zwielicht
   11. Im Walde
   12. Frühlingsnacht

 

Torsdag 02. juni Thursday 02 June 15:00
GRIEGHALLEN, SPISSEN

CELLOKONSERT*

CELLO CONCERT

Mendelssohns cellosonate nr. 2, satser fra Bachs cellosuite nr. 3 og trio av Schubert for violin, bratsj og cello.

Mendelssohn's cello sonata no. 2, movements from Bach’s cello suite no. 3 and a trio by Schubert for violin, viola – and cello.

*Konsertprogrammet er oppdatert 20. mai / The concert programme is updated 20 May

Pluss/minus ikon

Programdetaljer

Peter Moi cello

JOHANN SEBASTIAN BACH (16851750)
Cellosuite nr. 3 i C-dur Cello suite no. 3 in C major BWV 1009
   1. Preludium
   3. Courante
   7. Gigue

Peter Moi cello
Torleif Torgersen piano  

FELIX MENDELSSOHN BARTHOLDY (18091847)
Cellosonate nr. 2 i D-dur Cello sonata no. 2 in D major op. 58, MWV Q32
   1. Allegro assai vivace
   2. Allegretto scherzando
   3. Adagio
   4. Molto allegro e vivace 

Inga Bialach fiolin violin
Julia Palmer bratsj viola
Peter Moi cello

FRANZ SCHUBERT (17971828)
Stryketrio i B-dur String trio in B flat major D.471

*Konsertprogram oppdatert 20. mai / Concert programme updated 20 May

 

 

Fredag 03. juni Friday 03 June 12:00
GRIEGHALLEN, SPISSEN

TUBA & EUPHONIUM

To 3. års eksamenskonserter på henholdsvis tuba og euphonium. Instrumentene bli å høre både i solo og samspill – bl.a. som tubakvartett! 

Two 3rd year performance exams, on tuba and euphonium respectively. Solo and ensemble performances – including a tuba quartet. 

Pluss/minus ikon

Programdetaljer

Viktoria Spange euphonium
Bård Jelsness euphonium
Jonathan Grech tuba
Gunleik Reini Urfjell tuba

MICHAEL FORBES (1973)
Consequences for tuba quartet

Viktoria Spange euphonium
Jarle Rotevatn piano

VLADIMIR COSMA (1940)
Euphonium concerto
   2. Andantino

Gunleik Reini Urfjell tuba
Jarle Rotevatn piano

ARILD PLAU (19202005)
Tubakonsert Tuba concerto
   1. Prolog
   2. Canzone
   3. Finale

Viktoria Spange euphonium
Jarle Rotevatn piano

ARTHUR BUTTERWORTH (19232014)
Partita
   1. Prelude
   2. Capriccio
   3. Sarabande
   4. Bourrée
   5. Scherzo

Torstein Holmås trompet trumpet
Endre Nygård trombone
Gunleik Reini Urfjell tuba

CHUCK MANGIONE (1940)
Land of Make Believe


Program oppdatert 01. juni / Programme updated 01 June

 

Fredag 03. juni Friday 03 June 15:00
GRIEGHALLEN, SPISSEN

BLÅSERE OG PIANO

WINDS AND PIANO 

Verker for solo blåseinstrument fra nyere tid, pluss Bryllupsdag på Troldhaugen av Grieg arrangert for blåsekvintett. Konserten innledes med musikk for piano av bl.a. Joseph Haydn.

Contemporary works for solo wind instruments, Wedding day at Troldhaugen by Edvard Grieg adapted for wind quintet, and solo piano music by Joseph Haydn et. al.

Pluss/minus ikon

Programdetaljer

Signe Bjovatn piano

JOHANN SEBASTIAN BACH (1685–1750)
Sinfonia nr. 8 i F-dur in F Major BWV 794
Sinfonia nr. 11 i G-dur in G Major BWV 796
Sinfonia nr. 13 i A-dur in A Major BWV 798

JOSEPH HAYDN (1732–1809)
Sonate i Eb-dur Sonata in E flat major XVI:52
   1. Allegro
   2. Adagio

Hertha Dahlgren klarinett clarinet

IGOR STRAVINSKY (1882–1971)
3 stykker 3 pieces

Thea Haugen fløyte flute
Hedda Frøland obo oboe
Hertha Dahlgren klarinett clarinet
Runa Kosberg horn french horn
Haavard Løkting Larsen fagott bassoon

GILBERT VINTER (1909–1969)
Two miniatures 

EDVARD GRIEG (1843–1907)
Bryllupsdag på Troldhaugen Wedding day at Troldhaugen

*Konsertprogram oppdatert 20. mai / Concert programme updated 20 May

 

 

Lørdag 04. juni Saturday 04 June 12:00 & 15:00
GRIEGHALLEN, SPISSEN

GRIEGAKADEMIETS UNGE TALENTER

GRIEG ACADEMY YOUNG TALENTS 

Griegakademiets Unge Talenter (GUT) tilhører det nasjonale talentutviklingsprogrammet for unge musikere, og er et tilbud til ungdom i alderen 13–19 år som har kommet spesielt langt på sitt instrument.  
 
Grieg Academy Young Talents (GUT) is part of the national talent development programme for young musicians, and is aimed at young people aged 1319 who have developed a particularly high level on their instrument. 

Pluss/minus ikon

Programdetaljer for konsert kl 12:00

Luca-Kristina Solheim piano

FREDERIC CHOPIN (1810–1849)
Vals i a-moll Waltz in A minor op. 34 nr. 2

Andreas W. Jansson sang voice
Knut Christian Jansson piano

EDVARD GRIEG (1843–1907)
Fra From Hjertets melodier, op. 5
   To brune øjne
   Jeg elsker Dig

Frida-Mathilde Willestofte piano

SERGEI PROKOFIEV (1881–1953)
Fra From Visions fugitives op. 22
   1. Lentamente
   8. Comodo
   10. Ridicolosamente
   14. Feroce

Mathilde Liljebäck trompet trumpet
Knut Christian Jansson piano

GOFF RICHARDS (1944–)
Pastorale

Balder Holmedal piano

FREDERIC CHOPIN (1810–1849)
Nocturne op.9, nr.2

Jaroslav Letiagin slagverk percussion

ALEXEJ GERASSIMEZ (1987–)
Asventuras

Anna Louise Bjørnestad piano

FRANZ LISZT (1811–1886)
Liebestraum nr. 3

Pluss/minus ikon

Programdetaljer for konsert kl 15:00

Mari Singstad piano
Uma Reksten bass
Marie Reigstad trommesett drums

MARI SINGSTAD
Jeanne D’Arc

Jørgen Moland piano
Uma Reksten bass
Marie Reigstad trommesett drums

CHICK COREA (1941–2021)
Hot House

Edvard Andersen sang voice
Hans Jørgen Holtet piano
Uma Reksten bass
Tormod Solberg trommesett drums

GEORGE GERSHWIN (1898–1937)
But not for me

Andreas W. Jansson sang voice
Mathilde Liljebäck trompet trumpet
Susanne Lohne trompet trumpet
Balder Holmedal piano

BØRGE FURNES
Bleak

 

Samtale

Koblet til chatbot
Hei! Ingen festspillansatte er tilgjengelige, men kanskje jeg kan hjelpe?
Hei! Jeg er Festspillenes chatbot. Hva kan jeg hjelpe deg med?

Takk for praten!

Hei! Kan vi hjelpe deg med noe?